Contact

Pentru clienți

info@travelminit.hu


+40-364-431-800

Eszter Nagy
Eszter Nagy
eszter@travelminit.hu

Villo Darabos
Villo Darabos
villo@travelminit.hu

Reka Malutan
Reka Malutan
m.reka@travelminit.hu

Cazări · Voucher de vacanță · Cereri pentru grupuri · Team Building

Pentru proprietari

mentor@travelminit.hu


+40-364-431-813

Melinda Kiss
Melinda Kiss
melinda@travelminit.hu

Pamela Szilagyi
Pamela Szilagyi
pamela.travelminit@gmail.com

Izabella Ambrus
Izabella Ambrus
iza.travelminit@gmail.com

Dora Bai
Dora Bai
dora@travelminit.hu

Promovare unitate de cazare · Înregistrează cazare

Directori

office@travelminit.com

Ferenc Rigo
Ferenc Rigo
ferenc@travelminit.hu

Laszlo Buzogany
Laszlo Buzogany
laci@travelminit.hu

Timea Ambrus
Timea Ambrus
timi@travelminit.hu

Trimite-ne un mesaj!

info@travelminit.hu

Ne găsești și aici

Denumirea firmei: TRAVELMINIT INTERNATIONAL SRL
Cod fiscal: RO38869249
Nr.reg.comerțului: J12/546/15.02.2018
Sediu: 400267 Cluj-Napoca, Str. Gării, Nr. 21, în Liberty Technology Park, corpul D, intrarea D1, biroul 1B, Jud. Cluj, Romania